ŘADA F          Dopravní prostředky          Úklid ploch a budov          Potravinářství          Osobní hygiena           Prací prostředky

PRODUKTY - Prací prostředky

Mobirise

AVIANA

Aviana je avivážní a neutralizační prostředek s vůní borůvek určený pro změkčení a antistatickou úpravu prádla. Přidává se do posledního stupně máchání. Je vhodná pro ošetření běžných textilií. Vždy se řiďte doporučením výrobce textilie. Dávkujte ručně do míst určených výrobcem Vašeho typu pračky.

Balení: 1 L PE láhev s dávkovačem

Mobirise

PERETO  

Enzymatický tekutý koncentrovaný prostředek určený pro praní a čištění za mokra použitelný od teploty lázně 15°C. Prostředek je určen pro praní bílého, stálobarevného, outdoorového, funkčního prádla a pro textilie vhodné pro čištění za mokra. Výrobek je možné používat ve všech typech praček, včetně praček se speciálním programem čištěním za mokra a pro ruční praní. Nepoužívejte na vlněné a hedvábné tkaniny. Nepoužívejte prostředek tam, kde výrobce zakazuje použití opticky zjasňujících prostředků.

Balení: 1 L PE láhev s dávkovačem

Mobirise

SPORTMEM
Tekutý prací gel pro sportovní a outdoorové oblečení

Speciální tekutý prostředek pro praní sportovního a outdoorového oblečení. Prostředek díky svému složení obnovuje po vyprání funkčních textilií jejich původní specifické vlastnosti, jakými jsou prodyšnost spolu s pocitovou regulací tělesné vlhkosti, odolnost proti povětrnostním vlivům, krátká doba schnutí a propustnost vodních par u oblečení s membránou. Vždy dodržujte pokyny výrobce na visačkách Vašeho oblečení. Nepoužívejte pro praní textilií z vlny a přírodního hedvábí.

Balení: 1 L PE láhev s dávkovačem

Mobirise

ZEVA UNI
Bezfosfátový univerzální prací prostředek 

Prací prostředek je určen pro praní všech typů tkanin kromě vlny a přírodního hedvábí v oblasti profesionálního ale i domácího praní. Dávkuje se ručně nebo pomocí automatických dávkovačů. Nelze jej užít pro praní textilií, u nichž je zakázáno užití optických zjasňovacích prostředků.

Balení: 20 kg PP kbelík

Mobirise

ZEVA CLO
Tekutý bělící prostředek na bázi chlornanu sodného 

ZEVA CLO je bezbarvý až nažloutlý roztok chlornanu sodného určený pro profesionální praní. Používá se k bělení prádla a odstraňování skvrn z koření, ovoce a zeleniny apod. Je vhodný pro automatické i manuální dávkování a pro všechny typy praček. Je určen pro bělení bílých a stálobarevných textilií s výjimkou vlny, polyamidu a hedvábí.

Před prvním použitím konzultuje dávkování a vhodnost použití bělícího přípravku s vaším instruktorem!!! Vždy zkontrolujte stálobarevnost textilie v prostředku před každým použitím!!!

Balení: 20 kg PE kanystr

Mobirise

ZEVA SUPER B

Dezinfekční a bělící prostředek na bázi kyseliny peroxooctové a peroxidu vodíku
Zeva Super B je nepěnivý bezbarvý až nažloutlý oxidující roztok charakteristického zápachu po použitých surovinách. Používá se k dezinfekci prádla, k hygienickému praní, k oxidačnímu bělení a k odstraňování některých skvrn ze stálobarevného prádla. Aplikuje se do alkalických lázní, anebo jako přísada k pracím prostředkům. Vyšší účinnost aktivního kyslíku při snížené teplotě praní šetří náklady na energii.

Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Balení: 22 kg PE kanystr, 70 kg PE soudek

Kateřina Procházková Havlíková
jednatel společnosti
vedoucí lektor

Telefon: +420 722 778 307
Asistent: +420 739 611 716

Email: katerina.havlikova@kthchem.cz
info@kthchem.cz

KTH CHEM s.r.o.
Komořanská 326/63
143 00 Praha 4 Modřany
IČO: 08126313
DIČ: CZ08126313

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C 313425

Komořanská 326/63
Praha 4 Modřany
143 00

Telefon:
+420 722 778 307
 +420 739 611 716 © Copyright 2024 kthchem.cz - All Rights Reserved

Made with Mobirise web page maker