ŘADA F          Dopravní prostředky          Úklid ploch a budov          Potravinářství          Osobní hygiena           Prací prostředky

PRODUKTY - Potravinářství

Mobirise

AGOL
Alkoholový prostředek pro dezinfekci ploch a předmětů postřikem

Alkoholový prostředek pro rychlou hygienickou dezinfekci ploch v domácnosti, službách, stravování, dopravě ap.. Prostředek se aplikuje ve formě aerosolu na dezinfikovanou plochu. Po aplikaci se povrch otře sterilním mulem. Po odeznění alkoholového zápachu je povrch opět plně použitelný. Zbytky přípravku rychle osychají. Příklady použití: ledničky i za studena, prodejní a potravinové pulty, sportovní zařízení, sedadla a jiné povrchy, které přicházejí do kontaktu s širokou veřejností. Pří pravidelné aplikaci doporučujeme občasné omytí povrchu teplou vodou. Používá se neředěný, jednoduchá aplikace pomocí rozprašovače.

Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Balení: 750 ml PET láhev s rozprašovačem, 5 L PE kanystr

Mobirise

ARCO INDUSTRIAL na nádobí
Čistící krémová pasta   

Tekutý krém s abrazivem se vyznačuje vysokou účinností a zároveň šetrností k čištěnému povrchu. ARCO Industriál je tak jemný, že nepoškrábe ani smalt či sklokeramiku. Aktivní látky přípravku proniknou hluboko do skvrn a dokáží tak odstranit i tu nejzašlejší špínu. Mezi povrchy, které krém lehce vyčistí, patří hliník, smalt, kov, sklokeramika, nerez, mramor, kreamika, plast, laminát, podlahové PVC a mnoho dalších. Jeho použití je velmi jednoduché.

Balení: 500 ml PE láhev, 5 L PE kanystr

Mobirise

NEOCAL
Vysoce účinný odvápňovač 

Jemný odvápňovač a čistič pro všechny typy kávovarů, presovarů a přístrojů na porcovanou kávu.

Balení: 500 ml PE lahve, 5 L PE kanystr

Mobirise

JEL
Ruční mytí nádobí  

Jel je jemný saponátový prostředek pro mytí nádobí, skla a porcelánu. Jedinečná kombinace účinných látek umožňuje snadné mytí veškerých ploch v domácnosti. Výborně odmašťuje a po opláchnutí jsou plochy hygienicky čisté a lesklé. Jel nemá zbytkovou alkalitu a je tedy velmi šetrný k pokožce i povrchům. Působení roztoků na pokožku dále omezují dermální přísady. Při mytí přípravek vydává jemnou ovocně citrusovou účelově vyvinutou vůni. 

Balení: 500 ml PE láhev, 1 L PE láhev, 5 kg PET láhev, 10 kg PE kanystr, 40 kg PE soudek

Mobirise

PUREX MSU
Tekutý mycí prostředek pro strojní mytí nádobí  

Tekutý alkalický mycí prostředek určený pro všechny myčky nádobí schopné dávkování tekutých prostředků. Přípravek obsahuje chemické látky, které účinně působí při mytí i silně zašpiněného nádobí. Prostředek se používá především ve veřejném stravování a umožňuje dosažení potřebného hygienického a vzhledového standardu nádobí za výhodných ekonomických podmínek. Nebezpečnost výrobku řeší dávkování pomocí čerpadel z originálního balení.

Balení: 20 kg PE kanystr, 40 kg PE soudek

Mobirise

PUREX K
Mytí konvektomatů 

Alkalický prostředek pro mytí připálenin z konvektomatů a pečících trub postřikem. Je určen pro hotelové a podnikové kuchyně, kde zmenšuje nároky na fyzickou práci při údržbě pečících zařízení, konvektomatů a ostatního nerezového zařízení, která jsou znečištěna připáleninami potravin, nebo zplodinami z pečení. Zlepšuje hygienu a vzhled těchto zařízení. Nelze jej používat na fritovací hrnce z hliníkových slitin.

Balení: 750 ml PE láhev s rozprašovačem, 10 kg PE kanystr, 40 kg PE soudek

Mobirise

PUREX O
Oplachovač pro myčky nádobí 

Kyselý tekutý oplachovací, leštící a sušící detergent, určený pro všechny myčky, které umožňují dávkování oplachového prostředku. Purex O snižuje množství vody a vápenatých usazenin na povrchu nádobí. Skleněné povrchy získávají původní lesk a dochází ke snažšímu sušení. Je určen pro použití v kombinaci s alkalickým mycím prostředkem.

Balení: 10 kg PE kanystr, 40 kg PE soudek

Mobirise

PUREX S
Saponátový prostředek 

Purex S je parfemovaný univerzální mycí prostředek se zvýšenou odmašťovací schopností při nižších teplotách. Tyto schopnosti a nízká alkalita jej předurčují pro ruční mytí povrchů a silně zamaštěného nádobí. Používá se na mytí nenasákavých povrchů a podlah všeho druhu. Může se použít i na mytí oken a okenních rámů. Purex S lze použít při úklidu velkých prostor, v potravinářském průmyslu a všude tam, kde je využita i jeho vysoká odmašťovací schopnost. Volný čpavek zanechává povrch lesklý.

Balení: 10 kg PE kanystr, 40 kg PE soudek

Mobirise

PUREX STR
Saponát pro strojní mytí 

Purex STR je neutrální mycí prostředek zvláště koncipovaný pro mytí zašpiněných podlah mycími stroji. Používá se v mycích automatech i kotoučových čistících strojích vzhledem ke své nízké agresivitě především na ušlechtilých površích. Pro silně znečištěné povrchy je vhodné použít Ralex. Purex STR má vysokou odmašťovací schopnost. Volný čpavek zanechává povrch lesklý.

Balení: 10 kg PE kanystr, 40 kg PE soudek

Mobirise

PURON RA
Mytí udíren 

Puron RA je silně alkalický pěnivý prostředek určený pro mytí udíren, pečících zařízení a silně zamaštěných ploch, např. podlah v masokombinátech. Dlouhodobý kontakt vysoce alkalické pěny umožní narušení i obtížně odstranitelných zašpinění. Obsahuje asi 30% alkálií v přepočtu na hydroxid sodný. Účinnost alkálií na živočišné tuky je umocněna komplexem tenzidů. Pro mytí podlah se používá koncentrace 1-10% a pro mytí udíren koncentrace 3-10%. Prostředek se s výhodou používá při pěnovém mytí.

Balení: 13 kg PE kanystr, 50 kg PE soudek

Mobirise

PURON DA
Mytí a dezinfekce 

Puron DA je alkalický mycí prostředek s obsahem aktivního chlóru určený pro mytí a dezinfekci v potravinářském průmyslu a zemědělství. Zvýšený účinek na organické zašpinění a bílkoviny předurčuje Puron DA pro zařízení a prostory sloužící pro zpracování potravin. V případě znečištění povrchu bílkovinami dezinfekční účinek klesá, mycí účinek je však výborný. Pro dezinfekci se používá min. jako 1% roztok a pro pěnové čištění 3-5% roztok.

Balení: 10 kg PE kanystr, 40 kg PE soudek

Mobirise

SINNIS
Koncentrovaný kapalný prostředek na dezinfekci a čištění ploch a předmětů 

Prostředek se používá pro mytí a dezinfekci povrchů v komunální hygieně, zdravotnictví (T 02) a v potravinářství (T 04). Prostředek je určen pro profesionální použití.

Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Balení: 5 L PE kanystr

Mobirise

PUREX ACL
Alkalické mytí 

Purex ACL je nepěnivý alkalický mycí prostředek s obsahem aktivního chlóru. Purex ACL je určen pro mytí nádobí a přepravek ve velkokapacitních mycích strojích a mycích systémech v gastronomických provozech a potravinářském průmyslu. Je používán pro mytí a dezinfekci v centrálních mycích stanicích v potravinářském průmyslu. Lze jej použít pro potravinářská výdejní zařízení jako jsou výčepní stolice, pulty ap. Koncentrace pro použití je 2,5-3 g/l.

Balení: 13 kg PE kanystr, 45 kg PE soudek

Mobirise

PUREX TS
Tabletovaná sůl do myček nádobí 

PUREX TS je tabletovaná sůl, která byla vyvinuta speciálně pro užití do myček nádobí, zvyšuje celkový mycí efekt, snadno se rozpouští a chrání Vaši myčku i nádobí před usazováním vodního kamene. Tato sůl svojí působností změkčuje vodu a zvyšuje tak celý účinek mycího prostředku. Rovněž také slouží k regeneraci vnitřku myčky a prodlužuje tak její životnost. Užití PUREXU TS je velmi jednoduché. Stačí vložit tablety do zásobníku na sůl v myčce nebo do změkčovacího zařízení. Funkční proces myčky si sám dávkuje jednotlivou spotřebu soli na každé mytí zvlášť. Myčka Vám sama oznámí další doplnění soli. V případě nedostatku informací se řiďte pokyny v návodu k použití pro Vaši myčku.

Balení: 5 kg PP vanička, 25 kg PP kbelík

Mobirise

XENA
Účinný odstraňovač mastnoty 

Xena je účinný odstraňovač mastnoty a usazené nečistoty ze všech omyvatelných povrchů v kuchyni, jako jsou pracovní desky, dlaždice, sklo, plastové povrchy a povrchy z nerez oceli. Je rovněž vynikajícím pomocníkem při čištění hliníkových filtrů u digestoří. Určitě oceníte jednoduché použití pomocí pěnového rozprašovače. Xenu lze použít i pro silně zamaštěné nádobí nebo připáleniny.

Balení: 750 ml PE láhev s pěnovým rozprašovačem

Kateřina Procházková Havlíková
jednatel společnosti
vedoucí lektor

Telefon: +420 722 778 307
Asistent: +420 739 611 716

Email: katerina.havlikova@kthchem.cz
info@kthchem.cz

KTH CHEM s.r.o.
Komořanská 326/63
143 00 Praha 4 Modřany
IČO: 08126313
DIČ: CZ08126313

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C 313425

Komořanská 326/63
Praha 4 Modřany
143 00

Telefon:
+420 722 778 307
 +420 739 611 716 © Copyright 2024 kthchem.cz - All Rights Reserved

Built with Mobirise site creator