ŘADA F          Dopravní prostředky          Úklid ploch a budov          Potravinářství          Osobní hygiena           Prací prostředky

PRODUKTY - Osobní hygiena

Mobirise

ARCO DEO
Tekuté mýdlo pro časté hygienické mytí rukou 

Tekuté mýdlo vhodné pro citlivou a často mytou pokožku. Mýdlo doporučujeme používat v potravinářském průmyslu, stravování, službách a zdravotnictví, kde jsou zvýšené nároky na hygienu. Mýdlo je vyráběno z tenzidových surovin na bázi přírodního kokosového tuku. Výrobek obsahuje dermální přísadu, která propůjčuje tekutému mýdlu téměř nulovou kožní dráždivost.

Balení: 500 ml PET láhev s dávkovačem, 5 L PET láhev

Mobirise

ARCO FOAM
Tekuté pěnové mýdlo 

Toto tekuté pěnové mýdlo se používá pro citlivou a často mytou pokožku
a jeho pH je 5,5. Mýdlo doporučujeme používat tam, kde jsou zvýšené nároky
na hygienu. Je nepostradatelné v potravinářském průmyslu, stravování, službách a zdravotnictví. Tekuté pěnové mýdlo je vyráběno z tenzidových surovin na bázi přírodního kokosového tuku. Výrobek obsahuje dermální přísadu, která propůjčuje tekutému mýdlu téměř nulovou kožní dráždivost. Díky svému pěnovému stavu nestéká z rukou a poskytuje tak příjemný zážitek z umývání.

Balení: 5 L PET láhev

Mobirise

ARCO INDUSTRIAL na ruce
Mycí pasta na ruce s abrazivem 

Mycí pasta na ruce je vyráběna z tenzidových surovin na bázi přírodního kokosového tuku a dalších přísad. Výrobek obsahuje dermální přísadu, která u propůjčuje téměř nulovou kožní dráždivost. Abrazivní složka je velmi jemně mletá bez hrubých přísad a nepoškozuje tudíž pokožku. Tekutá mycí pasta má alkalitu klasických toaletních mýdel a nepřesahuje hodnotu pH 8,5. Používá se především v průmyslu na silně zašpiněnou pokožku

Balení: 500 ml PE láhev, 5 L PE kanystr, 13 kg PE kanystr

Mobirise

Dávkovač aerosolový na desinfekci 900ml 

Rozměry 250mm x 115mm x 115mm.
Váha 0,6 kg.
Snadná montáž na zeď. 

Mobirise

MANOX GEL
Alkoholický prostředek pro dezinfekci rukou a pokožky

Dezinfekční gelový přípravek je určený na inaktivaci mikroorganizmů běžně se vyskytujících na pokožce a nebo tam přenesených z vnějšího prostředí. Používá se neředěný. Vysoká kvalita použitých surovin, stejně jako u klasických profesionálních dezinfekcí. Jeho nespornou výhodou je, že nelepí po zaschnutí na pokožce.

Balení: 500 ml PET láhev s dávkovačem, 5 L PE kanystr

Mobirise

MANOX/MANEPT
Alkoholický prostředek pro dezinfekci rukou a pokožky 

Přípravek je určený na inaktivaci mikroorganizmů běžně se vyskytujících na pokožce a nebo tam přenesených z vnějšího prostředí. Používá se neředěný. Hygienická dezinfekce rukou: 3 ml vetřít do pokožky suchých kontaminovaných a nebo suchých předem umytých rukou, expozice 30 sekund.
Dezinfekce pokožky: Potírání dezinfikovaného místa sterilním materiálem namočeným v přípravku, expozice 1 minutu. Dezinfekce proti plísni nohou: Rozprašovačem aplikovat do obuvi anebo na ponožky, expozice do zaschnutí.

Balení: 500 ml PET láhev s dávkovačem, 500 ml PE láhev bez dávkovače, 5 L PE kanystr

Mobirise

NEODEKONT
Tekuté abrazivní mýdlo 

Neodekont byl vyvinut pro pracoviště s nebezpečím kontaminace radioaktivními látkami. Nanesením potřebného množství přípravku a rozetřením uvolníte kontaminant z pokožky. Uvolněnou nečistotu a zbytky mycího přípravku pak lehce opláchnete vodou. Po každém mytí ošetřete pokožku vhodným reparačním krémem.

Balení: 500 ml PE láhev, 5 L PE kanystr

Mobirise

ARCONA
Ochranné krémy na ruce  

Krémy používané pro ochranu pokožky před a po práci. Prostředky jsou schváleny jako pracovní ochranné pomůcky a chrání pokožku před nadměrným kontaktem s látkami a škodlivinami v pracovním prostředí. Krémy dlouhodobě hydratují pokožku, dodávají potřebný tuk a uzavírají a chrání povrch přírodními vosky. Přípravky mají příjemnou a svěží parfemaci.

Balení: 100 ml PE tuba

Kateřina Procházková Havlíková
jednatel společnosti
vedoucí lektor

Telefon: +420 722 778 307
Asistent: +420 739 611 716

Email: katerina.havlikova@kthchem.cz
info@kthchem.cz

KTH CHEM s.r.o.
Komořanská 326/63
143 00 Praha 4 Modřany
IČO: 08126313
DIČ: CZ08126313

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C 313425

Komořanská 326/63
Praha 4 Modřany
143 00

Telefon:
+420 722 778 307
 +420 739 611 716 © Copyright 2024 kthchem.cz - All Rights Reserved

The website was designed with Mobirise