IZS          ŘADA F          Dopravní prostředky          Úklid ploch a budov          Potravinářství          Osobní hygiena           Prací prostředky

PRODUKTY - IZS

Mobirise

ARCO DEO
Tekuté mýdlo pro časté hygienické mytí rukou 

Tekuté mýdlo vhodné pro citlivou a často mytou pokožku. Mýdlo doporučujeme používat v potravinářském průmyslu, stravování, službách a zdravotnictví, kde jsou zvýšené nároky na hygienu. Mýdlo je vyráběno z tenzidových surovin na bázi přírodního kokosového tuku. Výrobek obsahuje dermální přísadu, která propůjčuje tekutému mýdlu téměř nulovou kožní dráždivost.

Balení: 500 ml PET láhev s dávkovačem, 5 L PET láhev

Mobirise

ARCO INDUSTRIAL na nádobí
Čistící krémová pasta

Tekutý krém s abrazivem se vyznačuje vysokou účinností a zároveň šetrností k čištěnému povrchu. ARCO Industriál je tak jemný, že nepoškrábe ani smalt či sklokeramiku. Aktivní látky přípravku proniknou hluboko do skvrn a dokáží tak odstranit i tu nejzašlejší špínu. Mezi povrchy, které krém lehce vyčistí, patří hliník, smalt, kov, sklokeramika, nerez, mramor, keramika, plast, laminát, podlahové PVC a mnoho dalších. Jeho použití je velmi jednoduché.

Balení: 500 ml PE láhev, 5 L PE kanystr

Mobirise

ARCONA
Ochranné krémy na ruce  

Krémy používané pro ochranu pokožky před a po práci. Prostředky jsou schváleny jako pracovní ochranné pomůcky a chrání pokožku před nadměrným kontaktem s látkami a škodlivinami v pracovním prostředí. Krémy dlouhodobě hydratují pokožku, dodávají potřebný tuk a uzavírají a chrání povrch přírodními vosky. Přípravky mají příjemnou a svěží parfemaci.

Balení: 100 ml PE tuba

Mobirise

ARTO
peroxidová dezinfekce povrchů

ARTO je profesionální širokospektrální přípravek určený pro rychlou a hygienickou dezinfekci povrchů v domácnosti, službách, stravování, dopravě a jiných povrchů, které přicházejí do kontaktu s širokou veřejností. Umožňuje bezoplachové ošetření předmětů a povrchů, včetně těch přicházejících do náhodného styku s potravinami. Arto je vhodný také pro aerosolové aplikace pomocí různých, k tomu určených přístrojů. Baktericidní, levurocidní, virucidní, sporicidní. Přípravek neobsahuje alkohol ani kvartérní amoniové soli.

Balení: 750 ml PE lahev s rozprašovačem, 5 L PE kanystr

Mobirise

GLORIA Foam Master FM 10  

GLORIA FM10 tlakový vyvíječ pěny Foam Master s obsahem 1,25 l a s nastavitelným přídavným kloubem. Vhodný pro přípravek F15.

GLORIA Clean Master CM 12  

GLORIA CM12 tlakový rozprašovač Clean Master s obsahem 1,25 l je díky výkonnému plastovému čerpadlu a odolnému EPDM těsnění vhodný pro rozprašování kyselých a alkalických prostředků.
Ideální pro přípravek F7.

Mobirise

JEL
Ruční mytí nádobí  

Jel je jemný saponátový prostředek pro mytí nádobí, skla a porcelánu. Jedinečná kombinace účinných látek umožňuje snadné mytí veškerých ploch v domácnosti. Výborně odmašťuje a po opláchnutí jsou plochy hygienicky čisté a lesklé. Jel nemá zbytkovou alkalitu a je tedy velmi šetrný k pokožce i povrchům. Působení roztoků na pokožku dále omezují dermální přísady. Při mytí přípravek vydává jemnou ovocně citrusovou účelově vyvinutou vůni. 

Balení: 500 ml PE láhev, 1 L PE láhev, 5 kg PET láhev, 10 kg PE kanystr, 40 kg PE soudek

Mobirise

FRESH AIR
Parfémový osvěžovač vzduchu  

Originální rozprašovač přináší svěžest přírody přímo do Vašeho okolí. Unikátní rozprašovač bez hnacího plynu uvolňuje vůně tou nejpřirozenější cestou. Provoňte prostředí kolem sebe skvělou kombinací Vašich oblíbených vůní. Pro rychlé a efektivní osvěžení.

Balení: 1 L PE lahev s rozprašovačem

Mobirise

HVĚZDA
Dezinfekční prostředek s dekontaminačními účinky 

Hvězda je mikrobicidní přípravek s vynikající účinností, který zanedbatelně ovlivňuje ovzduší při dezinfekci povrchu a je dobře biologicky rozložitelný. Přípravek má nízké náklady při aplikaci a obsahuje dobře oplachovatelné chemické látky, které se běžně využívají pro mytí a dezinfekci v potravinářství. Jediným negativem použití přípravku je složitost přípravy aplikačních roztoků ze dvousložkové směsi (jedna složka Hvězda AB + druhá složka Hvězda CC).

Balení: Hvězda AB 20 kg PE kanystr, Hvězda CC 5 kg PE kanystr, 20 kg PE kanystr

Mobirise

F1
Bezkontaktní aktivní mycí pěna s leskem

Vysoce pěnivý prostředek pro mytí karoserií. F1z profesionální řady F je vysoce efektivní prostředek určený pro bezkontaktní i kontaktní mytí převážně automobilů, ale i jiné dopravní techniky. Tento produkt neobsahuje agresivní mycí složky, nedochází tak k poškození laku. Je zde kladen vysoký důraz na kvalitu. Karoserie je perfektně umytá a díky speciálním přísadám se také leskne. Spotřeba mycího produktu je přímo úměrná zvolené aplikační metodě.

Balení: 5 kg PE kanystr, 10 kg PE kanystr, 20 kg PE kanystr

Mobirise

F3
Předepírka pro oděv kontaminovaný ropnými látkami a oleji

Specializovaná emulze pro předpírku znečištěného oděvu po předchozí kontaminaci oleji, vč. hydraulických, ropných látek a všech typů znečištění, kdy bylo třeba čistit v čistírnách pomocí perchloru. Přípravek funguje jako předpírka na vyšší stupeň teploty vody a následně se oděv dopere pomocí přípravku F5.

Balení: 1 L PE lahev s dávkovačem

Mobirise

F4
Detašovací prostředek na reflexní části oděvu

Řada F také zahrnuje produkt s názvem „F4“ – detašovací přípravek na reflexní části oděvu. Velmi účinně, pomocí jemného abraziva, vyčistí veškeré reflexní části oděvu. Ty jsou po použití F4 rozjasněné a plní tak svou důležitou funkci, kterou je bezpečnosti zasahujícího hasiče. Prostředek je současně velmi šetrný a lze jej velmi dobře využít i na čištění přileb, vč. zlatého šítu a brýlí.

Balení: 500 ml. PE lahev

Mobirise

F5
Mikroemulzní prací prostředek s dekontaminací

Už samotné mikroemulzní praní při dostačující teplotě 15-40 °C pod názvem „F5“ obsahuje dekontaminaci a je schopno i při velmi krátké době praní zbavit oblek drtivé většiny potu, zašpinění, vč. toxických zplodin vznikajících z hoření. Systém nanočástic velmi účinně rozpouští i látky běžně vodou nerozpustné. Pravidelným používáním také zcela jednoznačně obnovuje průchodnost par membránou, která se zhoršila vlivem předešlé nesprávné údržby a vlivy agresivního potu při používání oděvu. Pracuje na bázi micelárních katalyzátorů a enzymů. Není parfemován a je hypoalergenní. Láhev obsahuje 50 pracích dávek.

Balení: 1 L PE lahev s dávkovačem, 10 kg PE kanystr, 20 kg PE kanystr

Mobirise

F6
Dezinfekce oděvů

Dalším z řady F je produkt „F6“, jedná se o dezinfekci, která se používá v případě předchozího velmi silného znečištění oděvu, nebo znečistění biologickým materiálem. Velmi účinně dezinfikuje všechny vrstvy celého obleku a používá se vždy jako poslední krok údržby. Velmi vhodný na propocené části oděvu.

Balení: 5 kg PE kanystr

Mobirise

F7
impregnační profesionální přípravek pro vícevrstvý zásahový oděv hasiče

F7 doplňuje řadu F o specializovanou impregnaci. Obnovuje hydrofobní a oleofobní úpravy na zásahovém oděvu hasiče.

Obnova opotřebované nešpinavé a stabilizační vrstvy na vnější straně vícevrstvého zásahového oděvu hasiče, anebo jiných ochranných oděvů používaných v jiných sférách pracovní činnosti.

Na obnovu opotřebované hydrofobní vrstvy na textilních zásahových hasičských rukavicích.

Přípravek F7 je profesionální
Balení: 500 ml PE lahev s rozstřikovačem

Mobirise

F15
Multifunkční mikroemulze s dekontaminací pro čištění DT, vnitřní části přileb, zásahové obuvi, rukavic

Přípravek F15 je profesionální chemie na precizní očistu a údržbu dýchací techniky, vnitřku zásahových přileb a vnitřní části výjezdové obuvi, rukavic. Přípravek lze použit jako roztok, ale výrazně lepšího výsledku docílíte, pokud z něj vytvoříte pěnu pomocí napěňovače a necháte na povrchu DT, přilby, atd. působit pár minut. F15 má neuvěřitelně silnou čisticí schopnost, lze jej použít i v terénu, kdy se pěna z povrchu opláchne pouze studenou vodou. Složení je koncipováno tak, aby jakýmkoli způsobem nenarušilo citlivou fólii zorníku masky. Velmi rychle rozpouští špínu. Současně lze použít také na termokamery, tlakové lahve, popruhy DT, svítilny, dokonce i na potápěčské obleky. Testováno bylo v terénu, po požárech, na maskách a přilbách po Flashover kontejnerech a jednotlivých stanicích.

Balení: 1 L PE lahev s dávkovačem

Mobirise

LANCI
Přípravek pro odstraňování vodního kamene a hygienickou dezinfekci 

Přípravek pro odstraňování minerálních usazenin především z vody. Lanci je určen pro hygienickou dezinfekci sociálních zařízení, koupelen, kuchyní v domácnostech a ve službách. Spektrum účinnosti je baktericidní a fungicidní. Přípravek svým působením trvale snižuje možnost usazování nečistot, tvorbu plísní a hydrofobizovaný povrch urychluje stékání vody a možnost ulpívání páry na povrchu. Lanci obsahuje fosfáty a jeho účinek je založen na působení tzv. "zelené kyseliny", která minimálně zatěžuje životní prostředí a svou výkonností se blíží silným minerálním kyselinám.

Balení: 750 ml PET láhev s rozprašovačem, 5 L PE kanystr

Mobirise

LENEKO
Prostředek na leštění nerezu  

Prostředek je určený k leštění a konzervaci nerezů a jiných ušlechtilých kovových povrchů. Hydrofobizovaný povrch lépe odolává vodě. Saponátové prostředky snadno odstraňují přípravek z povrchu. Neobsahuje látky nevhodné pro styk s potravinami. Prostředek je neutrální, snižuje korozi kovů a je dobře snášen běžnými materiály. 

Balení: 750 ml PET láhev s rozprašovačem, 5 L PE kanystr, 10 L PE kanystr

Mobirise

LUMIT
Přípravek na čištění skel a lesklých ploch 

Prostředek v aplikační formě pro ruční použití pro čištění skel, zrcadel, obrazovek a lesklých povrchů. Lumit nemá výrazný zápach po rozpouštědlech a má jemně citrónovou vůni. Při aplikaci nezanechává šmouhy a případné nečistoty se účinně zachycují do použité tkaniny. Povrch zůstane jemně hydrofobizován, což zvyšuje jeho lesk a chrání ho před ulpíváním nečistot.

Balení: 750 ml PET láhev s rozprašovačem, 5 L PE kanystr

Mobirise

MANOX GEL
Alkoholický prostředek pro dezinfekci rukou a pokožky

Dezinfekční gelový přípravek je určený na inaktivaci mikroorganizmů běžně se vyskytujících na pokožce a nebo tam přenesených z vnějšího prostředí. Používá se neředěný. Vysoká kvalita použitých surovin, stejně jako u klasických profesionálních dezinfekcí. Jeho nespornou výhodou je, že nelepí po zaschnutí na pokožce.

Balení: 500 ml PET láhev s dávkovačem, 5 L PE kanystr

Mobirise

MANOX/MANEPT
Alkoholický prostředek pro dezinfekci rukou a pokožky 

Přípravek je určený na inaktivaci mikroorganizmů běžně se vyskytujících na pokožce a nebo tam přenesených z vnějšího prostředí. Používá se neředěný. Hygienická dezinfekce rukou: 3 ml vetřít do pokožky suchých kontaminovaných a nebo suchých předem umytých rukou, expozice 30 sekund.
Dezinfekce pokožky: Potírání dezinfikovaného místa sterilním materiálem namočeným v přípravku, expozice 1 minutu. Dezinfekce proti plísni nohou: Rozprašovačem aplikovat do obuvi anebo na ponožky, expozice do zaschnutí.

Balení: 500 ml PET láhev s dávkovačem, 500 ml PE láhev bez dávkovače, 5 L PE kanystr

Mobirise

NEOCID
Vysoce účinný sanitární prostředek 

Používá se pro ruční mytí koupelen, WC, sprch a keramických obkladů od minerálních úsad a běžných nečistot. Přípravek je velmi šetrný k povrchům odolným vůči kyselinám, oživuje jejich původní lesk a zanechává příjemně svěží vůni. Po aplikaci nezanechává šmouhy a povrch se krásně leskne. Při pravidelném používání se snižuje usazování vodního kamene.

Balení: 1 L PE lahev, 10 kg PE kanystr

Mobirise

NEODEKONT
Tekuté abrazivní mýdlo 

Neodekont byl vyvinut pro pracoviště s nebezpečím kontaminace radioaktivními látkami. Nanesením potřebného množství přípravku a rozetřením uvolníte kontaminant z pokožky. Uvolněnou nečistotu a zbytky mycího přípravku pak lehce opláchnete vodou. Po každém mytí ošetřete pokožku vhodným reparačním krémem.

Balení: 500 ml PE láhev, 5 L PE kanystr

Mobirise

PUREX S
Saponátový prostředek 

Purex S je parfemovaný univerzální mycí prostředek se zvýšenou odmašťovací schopností při nižších teplotách. Tyto schopnosti a nízká alkalita jej předurčují pro ruční mytí povrchů a silně zamaštěného nádobí. Používá se na mytí nenasákavých povrchů a podlah všeho druhu. Může se použít i na mytí oken a okenních rámů. Purex S lze použít při úklidu velkých prostor, v potravinářském průmyslu a všude tam, kde je využita i jeho vysoká odmašťovací schopnost. Volný čpavek zanechává povrch lesklý.

Balení: 10 kg PE kanystr, 40 kg PE soudek

Mobirise

PUREX SPRAY
Univerzální čistící prostředek ve spreji 

Přípravek je možné použít na všechny hladké, omyvatelné povrchy. Nezanechává šmouhy a příjemně voní. Purex Spray jednoduše nastříkejte na povrch zbavený hrubých nečistot, poté důkladně setřete hadříkem nebo jednorázovou papírovou utěrkou. Poté důkladně setřete hadříkem nebo jednorázovou papírovou utěrkou. 

Balení: 750ml  PE láhev s rozprašovačem

Mobirise

SPORTMEM
Tekutý prací gel pro sportovní a outdoorové oblečení

Speciální tekutý prostředek pro praní sportovního a outdoorového oblečení. Prostředek díky svému složení obnovuje po vyprání funkčních textilií jejich původní specifické vlastnosti, jakými jsou prodyšnost spolu s pocitovou regulací tělesné vlhkosti, odolnost proti povětrnostním vlivům, krátká doba schnutí a propustnost vodních par u oblečení s membránou. Vždy dodržujte pokyny výrobce na visačkách Vašeho oblečení. Nepoužívejte pro praní textilií z vlny a přírodního hedvábí.

Balení: 1 L PE láhev s dávkovačem

Mobirise

RALEX
Prostředek na čistění vnitřků dopravní techniky, koberců, interiérů veřejných budov a interiérů potravinářského průmyslu 

Ralex je alkalický, nízkopěnící čistící prostředek vhodný pro ruční i extrakční čištění, má příjemnou světle žlutou barvu a je parfemován svěží vůní. Ralex je svým aplikačním zaměřením obzvláště vhodný pro čistění vnitřků dopravní techniky, koberců, interiérů veřejných budov a interiérů potravinářského průmyslu. Je vhodný pro čištění běžných povrchů jako koženky, umakartu, dlaždic a PVC. Velmi účinně čistí zašlé povrchy. Osvědčil se také jako výborný prostředek na čistění hadic.

Balení: 10 kg PE kanystr, 40 kg PE soudek

Mobirise

SANITEN
Koncentrovaný prostředek na dezinfekci a čištění ploch a předmětů 

Přípravek se ředí teplou vodou. Dezinfekce ploch dosáhneme omýváním, ošetřované plochy nemusíme utírat do sucha. Dezinfikované předměty pouze namáčíme do roztoku. Předměty, které přicházejí do styku s potravinami se po dezinfekci opláchnou pitnou vodou.

Balení: 1 L PE láhev, 5 L PE kanystr

Mobirise

XENA
Účinný odstraňovač mastnoty 

Xena je účinný odstraňovač mastnoty a usazené nečistoty ze všech omyvatelných povrchů v kuchyni, jako jsou pracovní desky, dlaždice, sklo, plastové povrchy a povrchy z nerez oceli. Je rovněž vynikajícím pomocníkem při čištění hliníkových filtrů u digestoří. Určitě oceníte jednoduché použití pomocí pěnového rozprašovače. Xenu lze použít i pro silně zamaštěné nádobí nebo připáleniny.

Balení: 750 ml PE láhev s pěnovým rozprašovačem

Mobirise

WC GEL Višeň
Profesionální čistič wc

Čistící přípravek pro odstraňování minerálních usazenin především z vody. WC gel je určen pro hygienickou dezinfekci sociálních zařízení s dezinfekční složkou a výraznou dlouhotrvající vůní višní.

Balení: 750 ml PE láhev

© Copyright 2021 kthchem.cz- All Rights Reserved

Created with Mobirise web template